Zapisy

WYCIECZKI
Zapisy online otwarte!

W tym roku jako wydarzenia towarzyszące Dniom Lawinowo-Skiturowym zapraszamy Was na wycieczki połączone ze szkoleniem oraz noclegami w schronisku – zarówno piesze, jak i skiturowe. Wyjścia odbędą się w piątek 5 kwietnia i w niedzielę 7 kwietnia, w pakiecie otrzymacie zarówno sprzęt, jak i nocleg w Pięciu Stawach, opiekę naszych Instruktorów i Przewodników oraz oficjalny gadżet wydarzenia!

PIĄTEK 5 kwietnia

Skitury poziom średnio-zaawansowany
Przepiękna skitura, którą zaczniemy wyjazdem kolejką na Kasprowy Wierch (żeby nie nosić nart na plecach 🙂 Pod opieką Instruktora PZA/Przewodnika IVBV przejdziecie aż do Pięciu Stawów, pokonując dwie kultowe przełęcze – Karb i Zawrat. Po wycieczce nocleg w schronisku Pieć Stawów i w sobotę możecie wziąć udział w szkoleniach w ramach Dni Lawinowo-Skiturowych. Mała, 4-osobowa grupa!

Trasa: Kasprowy Wierch – zjazd na Halę – podejście na Karb – zjazd na Czarny Staw – podejście na Zawrat – zjazd do Pięciu Stawów.
Cena: 730 zł
W cenie:  bilet na Kasprowy, opieka Przewodnika/Instruktora, ubezpieczenie NNW, lawinowe ABC, 1 nocleg w schronisku Pięć Stawów
Liczba osób: 4

Skitury poziom zaawansowany
Wymagająca skitura, którą zaczniemy wyjazdem kolejką na Kasprowy Wierch (żeby nie nosić nart na plecach 🙂 Pod opieką Instruktora PZA/Przewodnika IVBV przejdziecie do Pięciu Stawów przez Kozią przełęcz. Następnie zjedziecie do Dolinki Pustej i podejdziecie na Szpiglasową przełęcz. Koniec dnia w schronisku Pięć Stawów, novclegi następnego dnia możecie wziąć możecie wziąć udział w szkoleniach w ramach Dni Lawinowo-Skiturowych. Mała, 4-osobowa grupa!

Trasa: Kasprowy Wierch – zjazd na Halę – podejście na Kozią Przełęcz – zjazd od Dol.Pustej – podejście na Szpiglasową Przełęcz – zjazd do Pięciu Stawów
Cena: 760 zł
W cenie: bilet na Kasprowy, opieka przewodnika, ubezpiecznie NNW, lawinowe ABC, 1 nocleg w schronisku Pięć Stawów
Liczba osób: 4

Szkoleniowa wycieczka piesza  – raki,czekan
Wyjście połączone ze szkoleniem z chodzenia w rakach i z czekanem, wspólne przejście przez Halę Gąsienicową i Zawrat połączone z noclegiem w schronisku Pięć Stawów. Następnego dnia możecie wziąć możecie wziąć udział w szkoleniach w ramach Dni Lawinowo-Skiturowych. Mała, 4-osobowa grupa!

Trasa: Kuźnice- Zawrat- Dolina Pięciu Stawów.
Cena: 590 zł
W cenie: opieka instruktora/ szkolenie, bilet wstępu TPN, ubezpieczenie NNW, lawinowe ABC, 1 nocleg w schronisku Pięć Stawów
Liczba osób: 4

NIEDZIELA 7 kwietnia

Skitury poziom średnio-zaawansowany
Wycieczka szkoleniowa na Kozi Wierch z przepięknym zjazdem południowym stokiem. Wyjście poprowadzi Instruktor PZA/Przewodnik IVBV. Zapewniamy nocleg z soboty na niedzielę w schronisku Pieć Stawów.

Trasa: Pięć Stawów – Kozi Wierch – Pięć Stawów
Cena:  650 zł
W cenie:  opieka przewodnika, ubezpiecznie NNW, lawinowe ABC, 1 nocleg w schronisku Pięć Stawów
Liczba osób: 4

Skitury poziom zaawansowany

Wycieczka skialpinistyczna połączona ze szkoleniem z Przewodnikiem IVBV/Instruktorem PZA na dwie przełęcze: Kozią i Szpiglasową. Zjazdy stromymi żlebami, w razie potrzeby z liną pomocniczą. Piękna, choć wymagająca umiejętności jazdy po stokach o nachyleniu 40 stopni.

Trasa: Pięć Stawów – Kozia Przełęcz – Szpiglasowa Przełęcz  -Pięć Stawów lub Morki Oko
Cena: 690 zł
W cenie: opieka przewodnika, ubezpieczenie NNW, lawinowe ABC, 1 nocleg w schronisku Pięć Stawów
Liczba osób: 4

Szkoleniowa wycieczka piesza, raki czekan – poziom zaawansowany
Piesze wyjście szkoleniowe na Kozi Wierch, połączone z nauką chodzenia w rakach i hamowania czekanem. Zapewniamy nocleg w schronisku Pięć Stawów w nocy z soboty na niedzielę. Wyjście poprowadzi Przewodnik IVBV/Instruktor PZA.

Trasa: Pięć Stawów – Kozi Wierch – Pięć Stawów
Cena: 590 zł
W cenie: opieka instruktora/ szkolenie, ubezpieczenie NNW, lawinowe ABC, 1 nocleg w schronisku Pięć Stawów
Liczba osób: 4