NAJNOWSZE NARTY MAJESTY!

Zapraszamy do wypożyczalni skiturowej, która położona będzie przy głównej drodze, 400m za wejściem do Doliny Kościeliskiej, w Kirach. Idealna na wycieczki zarówno w Tatry Wysokie jak i Zachodnie – Polskie i Słowackie, oraz dla osób mieszkających w rejonie Kościeliska, Witowa czy Chochołowa 🙂

To pierwsza wypożyczalnia z najnowszymi nartami Majesty i butami Roxa, zestawami lawinowego ABC (detektory Mammut Barryvox, sondy i łopaty Mammuta) oraz rakami i czekanami Petzl, kaskami skiturowymi Camp czy harszlami ATK. Cały sprzęt jest nowy i możliwy do rezerwacji z wyprzedzeniem, a po odbiór można wygodnie przyjechać samochodem lub busem z Zakopanego.

Działamy codziennie w godzinach 7.00-18.00 🙂

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy wypozyczalnia@szkola-gorska.pl lub telefoniczny +48 791 156 555

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „W GÓRY NA SKITURY! – wdrożenie innowacyjnej oferty turystycznej, łączącej zimową turystykę wysokogórską z podnoszeniem świadomości ekologicznej turystów i mieszkańców obszaru PLGD korzystających z usług „5+ SZKOŁA GÓRSKA” Sp. z o.o. oraz utworzenie nowoczesnej wypożyczalni sprzętu do narciarstwa wysokogórskiego”
mająca na celu „Celem operacji jest rozwój firmy „5+ SZKOŁA GÓRSKA” Sp. z o.o. i poszerzenie jej działalności – poprzez wdrożenie innowacyjnej oferty turystycznej, łączącej zimową turystykę wysokogórską z podnoszeniem świadomości ekologicznej turystów oraz mieszkańców obszaru PLGD korzystających z naszych usług, utworzenie nowoczesnej wypożyczalni sprzętu do narciarstwa wysokogórskiego oraz utworzenie 2 miejsc pracy (2 etaty) do momentu złożenia wniosku o płatność ostateczną”
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.